top of page

Kiralık Tekne ve Yatlar

$500,000

Princess 38 feet.

2 Kamara

Yatımız 2004 yapımı olup 2kamara(oda)‘dan oluşmaktadır. Çekirdek aileniz ile keyifli rahat geçirebileceğiniz yatımızın kapasitesi kaptanı dahil 6kişidir. 

Rahat ve konforlu güneşlenme alanı,gün içerisinde hoş sohbetlerinize ve yemeklerine eşlik edecek kıç havuzda 6kişilik yemek masası mevcuttur.
 
Flybride(Üst kat) komple gölge olup 4kişilik oturma alanı mevcuttur. 
Yatımızda yemeklerinizi pişirebileceğiniz mangal,fırın,ocak mevcut olup içeceklerinizi soğutmak için dolap mevcuttur. 

Yattan uzaklaşmak karaya adım basmak istediğiniz zaman 1adet 3kişilik servis botumuz da mevcuttur.

Özel 

Gulet

28 yolcu kapasitesi

Guletimiz 26mt boyunda 7metre genişliğinde olup 28yolcu kapasitesine sahiptir. 1 kaptan 2 gemici olarak hizmet veren Guletimizde, 4 kamara(oda), 2Wc, 2Duş bulunmaktadır. 
Baş tarafı komple güneşlenme alanı olup, kıç(arka) taraf’ı işe 12 kişilik gölge yemek yeme alanından oluşur. Guletimizde geniş bir salon ve mutfak bulunmaktadır. Mangal,Ocak,Dolap vs. temel mutfak malzemeleri mevcuttur. Guletimizde serbest dalış yapmak için gözlük,şinortker ve palet ekipmanları da mevcuttur. Mavinin keyfine varıcağınız guletimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

$450,000
$790,000

PIERCE
CLOSE

6 bedrooms

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. I’m a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you.